Cis szkółka podkarpacie
  • Cisy Szkółka Podkarpacie Łańcut
  • Cisy szkółka Łańcut
  • Cis szkółka podkarpacie

Cis do formowania

80,00 zł
Brutto

Wspaniałe, duże krzewy cisowe, idealne na żywopłot. Sprzedaż tylko z gołym korzeniem, więc wysyłamy w sezonie wiosennym i jesiennym. Wysyłke rozpoczynamy w połowie października. W sprawie ustalenia kosztów wysyłki proszę o kontakt 660401153.

Ilość

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Cisy (taxus baccata)

są to rośliny idealnie nadające się do formowania np w kule lub żywopłoty. Są zupełnie mrozoodporne i zimozielone. Bardzo dobrze znoszą zacienienie, ale do dobrego zagęszczenia potrzebują wilgotnego podłoża.

Drzewka mają wysokość około 1m (80-110cm) i szerokość około 60cm, rosną u nas już od 9 lat, były 2 razy szkółkowane, więc mają bardzo dobrze zagęszczony system korzeniowy i świetnie się przyjmują w nowym miejscu.

Wykopujemy drzewka po kolei jak leci, nie przebieramy. Jeśli ktoś życzy sobie sortowany materiał (np wyrównaną wysokość i szerokość) to cena do uzgodnienia telefonicznie 660401153, cena sortowanych drzewek to 80-150zł w zależności od rozmiaru drzewek i rozmiaru zamówienia.

Maksymalnie w paczce mieszczą się 3 drzewka, korzenie zabezpieczamy w mokrych trocinach. Przy większych zamówieniach możliwość wysyłki na palecie, koszt wysyłki paletowej to 200zł.

100 Przedmioty

Specyficzne kody