Szczepione Sadzonki Orzecha Włoskiego

W naszej szkółce łączymy pasję, pokoleniowe doświadczenie i wiedzę teoretyczną. Klientom dostarczamy m.in. szczepione sadzonki orzecha włoskiego z gołym systemem korzeniowym. Produkty przygotowujemy do sprzedaży po naturalnym opadnięciu liści, co pozwala roślinie na odpowiednie przygotowanie się do zimy. W naszej ofercie dostępne są sadzonki dwuletnie, jednoroczne lub zaraz po zaszczepieniu. Na czas transportu odpowiednio zabezpieczamy korzenie tak, aby nie uszkodzić części rośliny, od której w największym stopniu zależy jej wartość.

W szkółce oferujemy różnorodne odmiany orzecha włoskiego, co umożliwia uprawę drzewka na różnych terenach. Wśród propozycji można znaleźć odmiany odporne na mróz i choroby, łatwo wyłuskujące się lub w ciekawych kolorach. W naszym asortymencie można znaleźć m.in. sadzonki Lake, Pecan oraz Wiśnicza Czerwonego. Klientom, którym zależy na drzewkach dekoracyjnych polecamy – odmianę purpurową. Zarówno liście, jaki i kwiatostan rośliny zachwycają unikatową barwą. Owoce w tym wypadku nie są zbyt okazałe, ale za to nadrabiają smakiem.

Dla wszystkich poszukujących wyjątkowych walorów smakowych oraz atrakcyjnego wyglądu ziaren świetnym rozwiązaniem będzie również szczepiony orzech włoski – Wiśnicz Czerwony. Produkt ten wyróżnia się oryginalnym kolorem skórki. Wiśnicz Czerwony ponadto charakteryzuje się dużymi owocami, których smak jest wyjątkową ucztą dla zmysłów. Nasze produkty można z powodzeniem wykorzystywać jako rośliny do produkcji. Klientami szkółki są zarówno firmy, jak i osoby prywatne pragnące urozmaicić przydomowe ogródki.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz